EVB Upgrade – rozbudowa stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Ogromną zaletą stacji ładowania pojazdów elektrycznych od EVB jest modułowość – możemy ciągle rozbudowywać ich funkcje, odpowiadając na potrzeby rynku oraz elektromobilnych kierowców. Infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych dopiero się rozwija, a ze Stacjomat.pl staną się Państwo pionierami w tym sektorze, oferując najnowocześniejsze stacje ładowania. Poprzez intratny biznes przyczynią się Państwo do rozwoju elektromobilności w Polsce i wesprą lokalne społeczności!

Stacjmat.pl - Stacja ładowania AC - wallbox pro evb upgrade

Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVB można doposażyć m.in. w:

 • Lokalizator GPS
 • podświetlany baner reklamowy CityLight,
 • szerokokątną kamerę bezpieczeństwa,
 • ekran multimedialny LCD o przeznaczeniu reklamowym,
 • hotspot WiFi,
 • detektor zanieczyszczeń powietrza.

Dodatki do stacji ładowania samochodów elektrycznych

 • Stacje ładowania z funkcją reklamy. Stacja ładowania spełnia wszystkie wymogi dla skutecznego nośnika reklamowego – ma wielu użytkowników w ciągu każdego dnia, a samo ładowania wymaga nieco czasu i zaangażowania. I jest to miejsce idealne na autopromocję (np. programu lojalnościowego), ale i na reklamowanie innych treści, co może być źródłem dodatkowego zarobku.
 • Monitoring stacji ładowania. Szerokokątna kamera bezpieczeństwa ma oko nie tylko na samą stację ładowania, ale i na wszystko, co dzieje się dookoła niej. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu zarządzający nią zyskuje dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym, ale też do nagrań – zdalnie, wygodnie i szybko. Kamera zapobiega ewentualnym nadużyciom i nieuprawnionym działaniom.
 • Gadżety dla kierowców. Dodatkowe funkcjonalności takie jak hotspot WiFi umilają czas korzystającym ze stacji ładowania kierowcom. Lokalizator GPS umożliwia szybkie wyszukiwanie stacji ładowania podróżującym po polskich drogach. A za pomocą detektora zanieczyszczeń powietrza zadbają Państwo o zdrowie klientów. Te gadżety zapewnią stacji lojalnych partnerów wśród coraz większej rzeszy kierowców nowych samochodów z napędem elektrycznym.

Funkcje stacji wspierające ładowanie samochodów elektrycznych

 • Smart Switch Charge. Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVB są wyposażone w zaawansowane sterowniki, które „komunikują” się z pojazdem i użytkownikiem. Ich funkcją jest m.in. adaptacja mocy pobieranej przez stację ładowania do mocy pobieranej przez całą infrastrukturę elektryczną, a dzięki temu nie przekracza się przydziału mocy zamówionej u dostawcy energii.
 • Dynamiczny balans mocy w stacjach. Ogólnodostępne stacje ładowania aut elektrycznych z dwoma punktami ładowania mają funkcję balansowania mocy pomiędzy stanowiskami. Gdy do stacji podpinamy jednocześnie dwa auta o różnych mocach ładowania, moduł balansu umożliwia wykorzystanie maksimum potencjału względem możliwości infrastruktury w obiekcie.

Rozbudowana, bezpieczna i wygodna infrastruktura ładowania

Z firmą Stacjomat.pl oraz urządzeniami i rozwiązaniami marki EVB zbudują Państwo nowoczesną – wydajną, wygodną i bezpieczną – stację ładowania lub całą sieć stacji. Z przyjemnością doradzimy, zaprojektujemy i zrealizujemy całe przedsięwzięcie. A w naszej ofercie m.in.:

 • „wolne” ładowarki prądu przemiennego – stworzone dla użytkowników samochodów elektrycznych w przestrzeni miejskiej, niewielkie i kompaktowe, łatwe w montażu i w atrakcyjnych cenach, idealnie spełniające również funkcje nośników reklamowych i przydatnych gadżetów dla mieszkańców miast;
 • „superszybkie” stacje ładowania DC – skracają czas ładowania pojazdu elektrycznego do 20-30 minut, a opracowane dla stacji i parkingów w pobliżu autostrad i węzłów komunikacyjnych, stworzone dla tych użytkowników, dla których czas jest absolutnym priorytetem; świetny pomysł na biznes!

Rozbudowa stacji ładowania pojazdów poprzez system zarządzania

Każdą stację ładowania samochodów elektrycznych wyposażamy również w system zarządzania, który daje kilkanaście nowych funkcjonalności, takich jak np. zdalny monitoring i obsługa stacji czy szybkie płatności przez aplikację.

Z firmą Stacjomat.pl zrealizują Państwo inwestycję kompleksowo – od kosztorysu aż po odbiór stacji ładowania przez UDT. Wspólnie dostosujemy przedsięwzięcie do Państwa potrzeb i oczekiwań – zapraszamy do kontaktu!

Używamy ciasteczek w celu świadczenia usług. Przeglądając nasz sklep internetowy, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Więcej informacji możesz uzyskać w naszej polityce prywatności.